robot support

Zgłoszenie serwisowe

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie awarii sprzętu objętego gwarancją.

Po wypełnieniu formularza proszę poczekać na odpowiedź z potwierdzeniem rejestracji zgłoszenia. Odpowiedź zostanie przesłana drogą mailową i będzie zawierała numer RMA oraz instrukcje dalszego postępowania.

Uwaga!

Serwis przyjmuje tylko przesyłki zarejestrowane i oznaczone numerem RMA. Brak oznaczenia przesyłki numerem RMA może spowodować odmowę przyjęcia przez serwis lub opóźnić obsługę zgłoszenia.

Po wysłaniu formularza, zostaniesz przekierowany na stronę ViDiS S.A., dystrybutora Jimu Robot w Polsce.

Nazwa urządzenia:

Data zakupu:

Sprzęt objęty gwarancją:

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest spółka ViDiS SA z siedzibą w Kobierzycach, ul. Logistyczna 4, Bielany Wrocławskie.Uwaga! Po wysłaniu formularza, zostaniesz przekierowany na stronę ViDiS S.A., dystrybutora Jimu Robot w Polsce.