JIMU Inventor

Zestaw dla zaawansowanych

Zestaw JIMU Inventor
cena: 1799 1TJM004
Warning: Use of undefined constant showOldProduct - assumed 'showOldProduct' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/jimurobot.pl/httpdocs/robot-jimu-inventor.html on line 22

Inventor to największy z zestawów JIMU, w którym zawarte jest aż 16 serwomotorów oraz 675 klocków. Pozwala to zbudować 6 predefiniowanych robotów takich jak wilk, modliszka, nosorożec, słoń, żyrafa oraz robot humanoidalny, a także zrealizować nieskończoną ilość własnych pomysłów. Darmowa aplikacja JIMU w języku polskim posiada specjalne misje do wykonania, dzięki czemu użytkownik krok po kroku zapoznaje się z możliwościami programowania w języku Scratch. Dodatkowo daje możliwość dostępu do serwisu społecznościowego, gdzie znajdą Państwo setki projektów innych właścicieli JIMU.

JIMU może być zarówno zwierzakiem, samochodem jak i wszystkim innym co tylko przyjdzie Państwu do głowy. Wystarczy usiąść z dzieckiem do zestawu, puścić wodze wyobraźni i zacząć zabawę. Sprawdź inne zestawy JIMU.

Pudełko JIMU Inventor zawiera:

  • Mikrokomputer - jednostkę centralną sterującą robotem
  • 16 serwomotorów, czyli silników elektrycznych odpowiedzialnych za ruch robota
  • 675 klocków do budowy robota
  • Akumulator litowo-jonowy
  • Ładowarkę sieciową
  • Instrukcję obsługi w języku polskim (w aplikacji)

Gwarancja: 2 lata (6 miesięcy na silniki i baterię)

Przykładowe konstrukcje zestawu JIMU Inventor

JIMU Inventor Żyrafa
JIMU Inventor Nosorożec
JIMU Inventor Humanoid
JIMU Inventor Wilk
JIMU Inventor Słoń
JIMU Inventor Modliszka