Akcesoria

Jimu Zestaw z kołami 1TJM101

Zestaw z kołami 1TJM101

Zestaw akcesoriów z kołami do Jimu Robot. Umożliwiają one zmianę robota o formie człowieka czy zwierzęcia w prostą formę Tankbota poruszającego się na trzech lub czterech kołach. Zestaw jest dodatkiem do podstawowej wersji robota JIMU.

Opakowanie zawiera 67 elementów w tym: koła z oponami x 4, koło skrętne x 1, dodatkowe akcesoria x 62

Cena 89 Kup teraz
Jimu Zestaw z gąsienicami 1TJM103

Zestaw z gąsienicami 1TJM103

Zestaw akcesoriów z gąsienicami do Jimu Robot. Każdy z robotów Jimu może zostać przekształcony w robota poruszającego się na gąsienicach. Zestaw jest dodatkiem do podstawowej wersji robota JIMU.

Pudełko zawiera 148 elementów w tym: moduły gąsienic x 86, koła do gąsienic x 4, dodatkowe akcesoria x 58

Cena 89 Kup teraz
Jimu Czujnik podczerwieni 1TJM111

Czujnik podczerwieni 1TJM111

Czujnik podczewieni do Jimu Robot. Czujnik można zainstalować na dowolnym robocie Jimu, aby uzyskać więcej funkcji. Czujnik wysyła wiązkę promieni podczerwonych, które są pochłaniane lub odbijane przez obiekty. Te z nich, które zostały odbite są przechwytywane przez sondę. Dzięki wykrywaniu intensywności odbitego światła można określić odległość między przeszkodą a czujnikiem, a także jak ciemna jest powierzchnia przeszkody. Czujnik jest wykorzystywany jako oczy robota, dzięki którym ma on możliwość rozpoznania przeszkody i jej ominięcia. Może również podążać wyznaczoną ścieżką, która posiada odpowiednią wartość odbicia lub pochłaniania promieni podczerwonych.

W opakowaniu znajdują się: czujnik podczerwieni x 1, kabel łączący x, naklejka ID x 1 , instrukcja obsługi x 1

Cena 49 Kup teraz
Jimu Czujnik dotyku 1TJM112

Czujnik dotyku 1TJM112

Czujnik dotyku do Jimu Robot. Czujnik dotykowy wysyła dane generowane przez dotyk lub nacisk do głównego regulatora, przez co, za pomocą aplikacji, możliwe jest programowanie różnych reakcji. Można również zdefiniować wykonanie akcji po zderzeniu z obiektem (np.: po zderzeniu robot się cofnie i skręci w lewo).

W opakowaniu znajdują się: czujnik dotyku x 1, kabel łączący x 1, naklejka ID x 1, instrukcja obsługi x 1

Cena 49 Kup teraz
Jimu Czujnik żyroskopowy 1TJM113

Czujnik żyroskopowy 1TJM113

Czujnik żyroskopowy do Jimu Robot. Gdy czujnik żyroskopowy rozpozna zmianę prędkości kątowej lub przyspieszenia robota, może wysłać sygnał do wykonania dodatkowego polecenia. Dodanie czujnika zapewnia lepszą stabilność i kontrolę poprzez wykrywanie zmiany środka ciężkości, gdy robot jest przechylony lub odchylany. Następnie automatycznie koryguje ustawienie, aby zapobiec upadkowi robota. W przypadku niektórych konstrukcji, gdy robot jest zbyt szybki i wywróci się, czujnik żyroskopowy może uruchomić funkcję np. automatycznego podnoszenia.

W opakowaniu znajdują się: czujnik żyroskopowy x 1, kabel łączący x 1, mini instrukcja obsługi x 1

Cena 79 Kup teraz